Kadra obozowa

 

Informujemy, że Kadra obozowa jest już dopięta! 

Udało nam się skompletować super kadrę, osoby które będą zajmowały się Państwa dziećmi to ludzie którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi! Na obozy jako opiekunowie jeżdżą od lat. 

Trener Paweł Piper – Tego Pana przedstawiać nie trzeba! 🙂 Trener będzie zajmował się koordynacją obozu jak i częścią zajęć sportowych! 

Trener Krzysztof Becker – „człowiek orkiestra” czyli osoba odpowiedzialna za gry terenowe dla dzieci , jako ratownik WOPR czuwać będzie nad bezpieczeństwem dzieci nad wodą. Warto wiedzieć że Trener Krzysztof kocha wioślarstwo. Na arenie narodowej trzykrotnie zdobył Mistrzostwo Polski. Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor i ratownik parków linowych, ścian wspinaczkowych, instruktor survivalu. Pana Krzysztofa cechuje niezwykła wrażliwość, jest stworzony do pracy z dziećmi.                   Z PrzedGolem współpracuje od lat – jako grafik. Wszystkie ulotki, plakaty i ciekawe animacje to właśnie zasługa Pana Krzysia. 

Trener Marcin Praszczak – Nauczyciel WFu ze Słupska, nie znamy lepszego nauczyciela niż Trener Marcin – wszechstronność w rozwoju to jego główny cel w pracy z dziećmi i młodzieżą a gwarantują to uprawnienia : Trener Koszykówki, instruktor piłki nożnej i piłki siatkowej.  Pedagog z ogromnym doświadczeniem, ulubieniec młodych – z niesamowitym poczuciem humoru. Z Panem Marcinem na zajęciach sportowych – Nudy nie będzie!

Trener Nicola Egwautu – Panią Trener znacie z „PrzedGole Dance”. Prowadzi tańce w naszej firmie, wyróżnia się pomysłowością i dużą spontanicznością w prowadzeniu zajęć. Czas na obozie będzie umilać dzieciakom zajęciami tanecznymi. Przyda się kobieca ręka na obozie gdzie jadą nie tylko chłopcy!