O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zajęć sportowych i tanecznych w Przedszkolach oraz w godzinach popołudniowych, na salach gimnastycznych. Ponadto zajmujemy się organizacją obozów o różnej tematyce oraz półkolonii dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto trenować z PrzedGole?

Zajecia ruchowe PrzedGole realizowane są na podstawie opracowanego przez nas, autorskiego programu, w którym nasi zawodnicy zwiększają swoją sprawność motoryczną oraz uczą się sportowej rywalizacji i współdziałania w grupie.

Podstawą zajęć jest dobra zabawa przy zwiększonej aktywności ruchowej. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawy i gry indywidualne oraz zespołowe pomagają w poprawie kondycji fizycznej dziecka oraz pozytywnie wpływają na jego sferę psychiczną.

Przedgole Dance – czyli tańce !

Rytm, ruch i muzykę dzieciaki mają we krwi!
Już od najmłodszych lat dzieci podrygują w rytm muzyki.
Jeżeli widzisz, że taniec sprawia twojemu szkrabowi frajdę – zapisanie go na „PrzedGole Dance” będzie strzałem w dziesiątke!
Nicola zadba o to by twoje dziecko świetnie się bawiło i pożytkowało w sposób pozytywny swoją energię. 
Nic dziwnego więc, że przedszkolaki tak lubią zajęcia taneczne i chętnie w nich uczestniczą. Wbrew pozorom wygibasy na parkiecie to nie tylko świetna zabawa. Okazuje się, że w parze z nimi idzie też cały szereg korzyści dla rozwoju psychoruchowego najmłodszych. 

Trener, właściciel firmy

Paweł Piper ze sportem jest związany od lat. Niegdyś jako piłkarz występujący w barwach drużyny Orkana Rumia. Dziś jako Trener grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia. Zdobywał doświadczenie najpierw jako asystent/praktykant w klubie SI ARKA GDYNIA równocześnie prowadząc drużyny dziecięce w lokalnym Dragonie Bojano. Osiągając sukcesy w małym klubie trafił do Akademii Lechii Gdańsk. Aktualnie posługuje się licencją UEFA A.

Co najważniejsze w pracy z dziećmi jest Pedagogiem. Ukończył Akademię  Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością „gry i zabawy ruchowe”.

W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo uczestników poprzez starannie przygotowane i dostosowane ćwiczenia. Stara się ich zarażać swoją sportową pasją w czasie dobrej i rozwijającej zabawy.

JUSTYNA, Nauczyciel, Trener Siatkówki

Pani Trener jest Pedagogiem – ukończyła AwfiS Gdańsk na kierunku Wychowanie Fizyczne (tutaj ciekawostka – studiowała wraz z Trenerem Pawłem 😎). Aktualnie jest czynnym nauczycielem WFu w szkole w Redzie. Pani Justyny specjalnością jest piłka siatkowa, niegdyś występowała w barwach TPS Rumia a później zajmowała się młodymi adeptami siatkówki jako Trener. 🏐

 

 

 

Nicola, zawodowa Tancerka

Pani Trener Nicola Egwuatu , która prowadzi zajęcia w „PrzedGole Dance” na co dzień występuje również w teatrach jako tancerka i choreograf… W ostatnim czasie współpracowała z teatrem Wybrzeże w roli choreografa w sztuce „Emigrantki” gdzie w jedną z głównych ról wcieliła się Kasia Figura.
Panią Nicolę można było również zobaczyć w serialu „Osiecka” nadawanym w Polskiej Telewizji Publicznej.
 
 
 

Adam Posański , nauczyciel , sędzia, Trener

Adam Posański bo tak nazywa się Trener prowadzący „Krótką piłkę” jest absolwentem AWFiS Gdańsk, czynnym nauczycielem Wychowania Fizycznego. Trenerem grup młodzieżowych i Sędzią piłkarskim – będzie więc bardzo szczegółowo… PrzedGolaki nie faulujcie podczas gry