O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zajęć sportowych i tanecznych w Przedszkolach oraz w godzinach popołudniowych, na salach gimnastycznych. Ponadto zajmujemy się organizacją obozów o różnej tematyce oraz półkolonii dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto trenować z PrzedGole?

Zajecia ruchowe PrzedGole realizowane są na podstawie opracowanego przez nas, autorskiego programu, w którym nasi zawodnicy zwiększają swoją sprawność motoryczną oraz uczą się sportowej rywalizacji i współdziałania w grupie.

Podstawą zajęć jest dobra zabawa przy zwiększonej aktywności ruchowej. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawy i gry indywidualne oraz zespołowe pomagają w poprawie kondycji fizycznej dziecka oraz pozytywnie wpływają na jego sferę psychiczną.

 

Trener, właściciel firmy

Paweł Piper ze sportem jest związany od lat. Niegdyś jako piłkarz występujący w barwach drużyny Orkana Rumia. Dziś jako Trener grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia. Zdobywał doświadczenie najpierw jako asystent/praktykant w klubie SI ARKA GDYNIA równocześnie prowadząc drużyny dziecięce w lokalnym Dragonie Bojano. Osiągając sukcesy w małym klubie trafił do Akademii Lechii Gdańsk. Aktualnie posługuje się licencją UEFA A.

Co najważniejsze w pracy z dziećmi jest Pedagogiem. Ukończył Akademię  Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością „gry i zabawy ruchowe”.

W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo uczestników poprzez starannie przygotowane i dostosowane ćwiczenia. Stara się ich zarażać swoją sportową pasją w czasie dobrej i rozwijającej zabawy.

PrzedGolanki i PrzedGolaki 

Osoby które pomagają nam w docieraniu do większej ilości dzieci są ludźmi pełnymi pasji i miłość do sportu jest ich główną motywacją w działaniu. Niegdyś sami związani z różnymi klubami sportowymi dziś kształtują młode pokolenia sportowców

 Pani Justyna, Nauczyciel, Trener Siatkówki

Pani Trener jest Pedagogiem – ukończyła AwfiS Gdańsk na kierunku Wychowanie Fizyczne (tutaj ciekawostka – studiowała wraz z Trenerem Pawłem 😎). Aktualnie jest czynnym nauczycielem WFu w szkole w Redzie. Pani Justyny specjalnością jest piłka siatkowa, niegdyś występowała w barwach TPS Rumia a później zajmowała się młodymi adeptami siatkówki jako Trener. 🏐

Pani Magda, Nauczyciel, Fitness Girl

Pani Magda ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańska- specjalizacja Fitness,nowoczesne formy gimnastyki. Prywatnie jest Mamą dwóch małych łobuziaków, więc wie na czym polega praca z małymi dziećmi i jakie maja potrzeby. Zawodowo pracuje w szkole jako nauczyciel Wychowania Fizycznego.🤸 Uwielbia aktywnie spędzać czas, tańczyć i zarażać wszystkich swoim uśmiechem.😁

 

Pani Justyna, Trener Piłki Nożnej i Mistrz…

Pani Trener która prowadzi grupy dziewczęce w zaprzyjaźnionej Akademii Piłkarskiej „Kaperki Puck”(Więcej o współpracy już niebawem)
Aktualnie posługuje się licencją UEFA C.
Wcześniej jako piłkarz występowała w barwach Sztormu Gdynia i była systematyczną reprezentantką Kadry Pomorza 💪⚽
Mało?
Jest Mistrzynią Polski juniorek młodszych w sezonie 2008/2009 🤩🏅
Chętnie zdobywa wiedzę i szybko się uczy – Przez kilka miesięcy szlifowała swój warsztat Trenerski u Trenera Pawła w kontekście pracy z najmłodszymi!

Pan Dominik, Trener, Piłkarz

Poznajcie Trenera Dominika
„Domin” należy do młodego pokolenia sportowców który całe swoje życie poświęcił piłce nożnej ⚽💪
Przez 14 lat reprezentował barwy Arki Gdynia 🇸🇪 wystepowal na najwyższym szczeblu rozgrywek pilkarskich młodzieży – Centralna Liga Juniorow oraz Trenowal z zespołem seniorów.
Dziś Trener Dominik jest licencjonowanym Trenerem UEFA C  pracującym w Akademi Bałtyku Gdynia.