O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją zajęć sportowych i tanecznych w Przedszkolach oraz w godzinach popołudniowych, na salach gimnastycznych. Ponadto zajmujemy się organizacją obozów o różnej tematyce oraz półkolonii dla dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto trenować z PrzedGole?

Zajecia ruchowe PrzedGole realizowane są na podstawie opracowanego przez nas, autorskiego programu, w którym nasi zawodnicy zwiększają swoją sprawność motoryczną oraz uczą się sportowej rywalizacji i współdziałania w grupie.

Podstawą zajęć jest dobra zabawa przy zwiększonej aktywności ruchowej. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zabawy i gry indywidualne oraz zespołowe pomagają w poprawie kondycji fizycznej dziecka oraz pozytywnie wpływają na jego sferę psychiczną.

 

Trener, właściciel firmy

Paweł Piper ze sportem jest związany od lat. Niegdyś jako piłkarz występujący w barwach drużyny Orkana Rumia. Dziś jako Trener grup młodzieżowych w Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia. Zdobywał doświadczenie najpierw jako asystent/praktykant w klubie SI ARKA GDYNIA równocześnie prowadząc drużyny dziecięce w lokalnym Dragonie Bojano. Osiągając sukcesy w małym klubie trafił do Akademii Lechii Gdańsk. Aktualnie posługuje się licencją UEFA A.

Co najważniejsze w pracy z dziećmi jest Pedagogiem. Ukończył Akademię  Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowania fizycznego ze specjalnością „gry i zabawy ruchowe”.

W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo uczestników poprzez starannie przygotowane i dostosowane ćwiczenia. Stara się ich zarażać swoją sportową pasją w czasie dobrej i rozwijającej zabawy.