Gdzie działamy?

Aktualnie prowadzimy zajęcia tutaj:

  • Przedszkole „Promyczek w Bojanie”

Bez wątpienia Przedszkole na najwyższym poziomie. Całkowicie nowy budynek, nowoczesne sale, plac zabaw w pomieszczeniu zamkniętym, a co najważniejsze, sala gimnastyczna, która naprawdę robi wrażenie. Ogromna przestrzeń przed przedszkolem pozwoliła na zbudowanie placu zabaw oraz boiska do piłki nożnej. Wychowawcy grup to Profesjonaliści, którzy wiedzą jak pomóc dzieciom w ich rozwoju. Dyrekcja jest mocno ukierunkowana na sport i rozwój.

  • Przedszkole „Wesołe Smyki” w Redzie

W Redzie szczyci się mianem Najlepszego Przedszkola. Estetyka tego miejsca sprawia, że miło spędza się tam czas. Piękne sale, które zawsze przyozdobione są tematycznie. Wychowawcy dbają o to, żeby dzieci były bezpieczne i stawiają na wszechstronny rozwój podopiecznych. Właściciele Przedszkola to młodzi, energiczni ludzie z głowami pełnymi pomysłów.

  • Przedszkole „Maluszkowo” w Rumi

Jedyne Przedszkole w okolicach z oficjalnym profilem Sportowym. To właśnie PrzedGole dba o rozwój fizyczny dzieci w tej placówce. Warto dodać, że oprócz zajęć ruchowych dzieci uczęszczają na lekcje jazdy konnej. Opiekunowie grup to energicznie osoby, które mają bardzo indywidualne podejście do dzieci. Pani Dyrektor dba o szczegóły, dzięki czemu profesjonalizm zauważalny jest na pierwszy rzut oka.

  • Przedszkole „Jana Pawła II w Bojanie”

W tym Przedszkolu przed laty zrodził się pomysł założenia firmy i poszerzenia działalności naszej misji. PrzedGole związane z tą placówką jest już od ponad 6 lat. Przedszkole „u Księdza” jest związane z  Parafią Św. Jadwigi Królowej w Bojanie. W przedszkolu wyczuwalny jest klimat pracy i zabawy, różne wystawy tematyczne wzbudzają zainteresowanie.

  • Przedzkole „Janowiaczek” w Rumi

Jedno z największych Przedszkoli w okolicach. Hasłem przewodnim w tym miejscu powinno być „Historia i Tradycja”.  Ogromna liczba dzieci to spore wyzwanie dla Dyrekcji i wychowawców, jednak widać w ich pracy doświadczenie i profesjonalizm i nie stanowi to dla nich żadnego problemu, a wręcz przeciwnie, radzą sobie doskonale. Wychowawcy są świadomi, co jest ważne dla ich podopiecznych, dlatego polecają nasze zajęcia i dzięki tej współpracy zdecydowana większość dzieci uczęszcza na nasze treningi sportowe. Warto wspomnieć o pysznej kuchni i o bardzo sympatycznych pracownikach Przedszkola zajmujących się kwestiami organizacyjnymi.

  • Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Rumi

Współpraca z Przedszkolem trwa już kilka dobrych lat. Mimo, że placówka wydaje się być nieduża, to panuje w nim wspaniała, rodzinna atmosfera. Praca w tym miejscu to czysta przyjemność, wychowawcy są zaangażowani w zajęcia PrzedGole, zdarza się, że nawet oni biorą czynny udział w zabawie. Rodzice dzieciaków to ludzie, którzy wiedzą co dla ich dzieci jest najlepsze, stąd trafny wybór Przedszkola i naszych zajęć. Dyrekcja to grono ludzi z którymi można porozmawiać na każdy temat, a z biura zawsze wychodzi się zadowolonym.

  • Przedszkole „Wyspa Odkrywców” w Gdyni

Pani Dyrektor sama zadzwoniła do naszej firmy z zapytaniem o zajęcia sportowe w jej placówce i to był to strzał w dziesiątkę. Można mówić wiele pozytywów o Dyrekcji i Kadrze, ale streścimy to  jednym słowem „wspaniali”. Dzieci na zajęcia zawsze są odpowiednio przygotowane, niecierpliwie czekają na rozpoczęcie, a w momencie wejścia Trenera na salę ogarnia nas euforia. Wychowawcy omawiają z Trenerem każdego uczestnika zajęć, aby pomóc mu we wszechstronnym rozwoju.