Gdzie działamy?

Aktualnie prowadzimy zajęcia tutaj:

 • Przedszkole „Promyczek w Bojanie”

Bez wątpienia Przedszkole na najwyższym poziomie. Całkowicie nowy budynek, nowoczesne sale, plac zabaw w pomieszczeniu zamkniętym, a co najważniejsze, sala gimnastyczna, która naprawdę robi wrażenie. Ogromna przestrzeń przed przedszkolem pozwoliła na zbudowanie placu zabaw oraz boiska do piłki nożnej. Wychowawcy grup to Profesjonaliści, którzy wiedzą jak pomóc dzieciom w ich rozwoju. Dyrekcja jest mocno ukierunkowana na sport i rozwój.

 • Przedszkole „Wesołe Smyki” w Redzie

Estetyka tego miejsca sprawia, że miło spędza się tam czas. Piękne sale, które zawsze przyozdobione są tematycznie. Wychowawcy dbają o to, żeby dzieci były bezpieczne i stawiają na wszechstronny rozwój podopiecznych. Właściciele Przedszkola to młodzi, energiczni ludzie z głowami pełnymi pomysłów.

 • Przedszkole Jaworek Suchy Dwór

Przedszkole z którym współpracę rozpoczęliśmy w 2021 roku, nasze zajęcia już po pierwszym treningu pokazowym zyskały ogromne zainteresowanie. Przedszkole Jaworek również mocno idzie w sport – nazwane „Przedszkolem Tenisowym”. Wychowawcy zainteresowani postępami swoich podopiecznych po zajęciach poświęcają czas na rozmowy w kontekście wychowawczym z Prowadzącymi. Przedszkole posiada sporą salkę gimnastyczną gdzie się bawimy i trenujemy. Chcesz żeby twoje dziecko rozwijało się fizycznie? To przedszkole to dobry wybór.

 • Przedszkole „Jana Pawła II w Bojanie”

W tym Przedszkolu przed laty zrodził się pomysł założenia firmy i poszerzenia działalności naszej misji. PrzedGole współpracuje z tą placówką jest już od 9 lat. Przedszkole Jana Pawła II jest związane z Parafią Św. Jadwigi Królowej w Bojanie. W przedszkolu wyczuwalny jest klimat pracy i zabawy, różne wystawy tematyczne wzbudzają zainteresowanie. Wśród wychowawców panuje dobra atmosfera co przekłada się na pracę z dziećmi. „Wszechstronność” to dobre określenie ścieżki rozwoju maluchów, które uczęszczają do tego Przedszkola.

 • Przedzkole „Janowiaczek” w Rumi

Jedno z największych Przedszkoli w okolicach. Hasłem przewodnim w tym miejscu powinno być „Historia i Tradycja”.  Ogromna liczba dzieci to spore wyzwanie dla Dyrekcji i wychowawców, jednak widać w ich pracy doświadczenie i profesjonalizm i nie stanowi to dla nich żadnego problemu, a wręcz przeciwnie, radzą sobie doskonale. Wychowawcy są świadomi, co jest ważne dla ich podopiecznych, dlatego polecają nasze zajęcia i dzięki tej współpracy zdecydowana większość dzieci uczęszcza na nasze treningi sportowe. Warto wspomnieć o pysznej kuchni i o bardzo sympatycznych pracownikach Przedszkola zajmujących się kwestiami organizacyjnymi.

 • Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Rumi

Współpraca z Przedszkolem trwa już kilka dobrych lat. Mimo, że placówka wydaje się być nieduża, to panuje w nim wspaniała, rodzinna atmosfera. Praca w tym miejscu to czysta przyjemność, wychowawcy są zaangażowani w zajęcia PrzedGole, zdarza się, że nawet oni biorą czynny udział w zabawie. Rodzice dzieciaków to ludzie, którzy wiedzą co dla ich dzieci jest najlepsze, stąd trafny wybór Przedszkola i naszych zajęć. Dyrekcja to grono ludzi z którymi można porozmawiać na każdy temat, a z biura zawsze wychodzi się zadowolonym.

 • Przedszkole „Wyspa Odkrywców” w Gdyni

Pani Dyrektor sama zadzwoniła do naszej firmy z zapytaniem o zajęcia sportowe w jej placówce i to był to strzał w dziesiątkę. Można mówić wiele pozytywów o Dyrekcji i Kadrze, ale streścimy to  jednym słowem „wspaniali”. Dzieci na zajęcia zawsze są odpowiednio przygotowane, niecierpliwie czekają na rozpoczęcie, a w momencie wejścia Trenera na salę ogarnia nas euforia. Wychowawcy omawiają z Trenerem każdego uczestnika zajęć, aby pomóc mu we wszechstronnym rozwoju.

 • Przedszkole Pluszak Nowy Dwór Wejherowski

  Rozwój – to na pierwszy rzut oka domena tego Przedszkola. Do niedawna wydawałoby się małą placówką w małej miejscowości. Dziś imponujący nowoczesny budynek widać już z daleka. Co robi największe wrażenie? Przede wszystkim nowe sale , bezpieczeństwo dzieci zapewnione przez rozwiązania technologiczne – nie pozwalają na dostanie się osób z zewnątrz ani spontaniczną wycieczkę poza teren przedszkola któregoś z milusińskich bez opieki. Mimo, że Przedszkole nie określa się jako „Artystyczne” to śmiało można je tak nazwać. Zarówno Pani Dyrektor jak i Wychowawcy udzielają się kulturowo. Dzieci zawsze uśmiechnięte obdarowują Trenera rysunkami – prawdziwymi dziełami sztuki 🙂
 • Przedszkole Babci i Dziadka w Redzie

  Nie myślcie, że to Przedszkole prowadzone jest przez ludzi w podeszłym wieku – wręcz przeciwnie. Pani Dyrektor to osoba energiczna, otwarta na nowe pomysły i współpracę ale to prawda że dzieciaki czują się swobodnie i bezpiecznie – to duża zasługa całej kadry, Wychowawcy w trosce o zdrowie dzieci gwarantują codzienną aktywność na świeżym powietrzu. Rodzice bardzo chętnie zapisali na nasze zajęcia swoje pociechy mimo, że dodatkowych zajęć jest sporo.
 • Przedszkole Zielony Zakątek w Bojanie

  Czyli nowość w Bojanie. Rozpoczęliśmy zajęcia wraz ze startem Przedszkola. Obserwując jaki postęp zrobiły dzieciaki pod opieką kadry z Przedszkola Zielony Zakątek można wziąć tylko notes, notować i się uczyć. W tej placówce współpraca układa się znakomicie – realizujemy „Piłkę” oraz „Tańce”. Dzieci chętnie ćwiczą i tańczą a to dzięki świadomości rodziców którzy wiedzą , że to dobre dla ich dzieci.
  Pani Dyrektor to osoba niezwykle chętna do dialogu gotowa znaleźć rozwiązanie z najtrudniejszych sytuacji. Cierpliwie realizuje plany a zyskują na tym przede wszystkim Dzieci w Przedszkolu.
 • Przedszkole Publiczne w Koleczkowie

  Państwowa placówka z historią. Powróciliśmy do tego Przedszkola po latach. Miło jest znów zobaczyć swoich dawnych wychowanków uczęszczających już do szkoły. Teraz pracujemy między innymi z ich młodszym rodzeństwem. Bez wątpienia nasze zajęcia były potrzebne w tym miejscu gdyż większość dzieci uczęszcza na nasze zajęcia. W tej placówce również realizujemy „tańce” i „piłkę”. Wychowawcy również cenią sobie nasze zajęcia – ich własne pociechy również u nas trenują. Ukłon w stronę wszystkich pracowników – już na pierwszy rzut oka wszystkie pomieszczenia aż się lśnią. 🙂
 • Przedszkole Przedszkole Sióstr Salezjanek im. św. Rodziny

Nasz Nowy Partner – po pierwszych zajęciach pokazowych zdobyliśmy zaufanie dzieci i rodziców. Ilość ćwiczących wskazuje na to jak bardzo otwarci na nowości są zarówno Pracownicy Przedszkola jak i Rodzice.
Kolejni Wychowawcy, którzy na nasze zajęcia zapisali własne dzieci! Należy nadmienić że jest to placówka Katolicka co jest dowodem na to, że rzeczywiście ludziom pracującym w tym miejscu została narzucona misja z samej Góry….:)

 • Przedszkole Anioła Stróża w Redzie

Przedszkole w którym pełno światła – nie tylko tego z zewnątrz choć budynek jest piękny , uśmiechnięci Wychowawacy i Dyrekcja zachęcają do wizyty w tym miejscu i oni nadają blask promieniom nawet gdy nie ma ładnej pogody. Choć jest to dla nas nowe miejsce czujemy się jak u siebie. Duża indywidualizacja, kreatywność i dbałość o szczegóły to główne zalety Przedszkola.

 • Przedszkole Krasnoludek w Żelistrzewie

Jedyna placówka w Żelistrzewie – Nas nie dziwi, że konkurencji nie ma zbyt blisko. Sale duże, czyste, zadbane. Nauczyciele i Wychowawcy młodzi, energiczni i pełni pomysłów jak zająć czas dzieciakom. To właśnie oni postawili na nas wybierając nasze zajęcia spośród innych ofert. Wspaniali rodzice którzy korzystają z możliwości rozwoju ich dzieci w tym Przedszkolu. Życzymy sobie 100 lat współpracy a nawet dłużej

 • Przedszkole Kubuś Puchatek w Łebczu

Współpracujemy od kilku miesięcy. Pani Dyrektor to osoba bardzo przedsiębiorcza, prowadzi kilka placówek w rejonie. Wychowawcy zaangażowani w nasze zajęcia i organizację wokół nich. Jak się okazało w czasie rozmów – część z Nauczycieli to znajomi z dawnych lat. Jeżeli współpraca będzie układać się jak dotychczas to dzieciaki z tej placówki wyjdą nie dość, żę mądre to jeszcze wysportowane 🙂

 • Przedszkole Słoneczko w Mrzezinie

Super Przedszkole w małej miejscowości. Kolejne Przedszkole które postawiło właśnie na nas i tu ukłony w stronę Dyrekcji i osób decyzyjnych. Atutem tej placówki jest fakt, że większość osób się zna co przekłada się na staranność w wykonywanej pracy przy dzieciach. Można powiedzieć, że dzieci czują się jak w domu – bezpiecznie i swobodnie. Do tego frajdę zapewnia im PrzedGole. Czy może być lepiej?